Харчування учнів

Шановні батьки!
У звязку з тим, що освітній процес тимчасово відбувається у дистанційному форматі шкільна їдальня не працює.

Шановні батьки!

Шкільна їдальня працює для всіх учнів 1-11-х класів, вартість гарячого обіду складає 25 грн.

Мета: привчити  дитину до гарячого харчування.

Ад­же які­сне ха­рчу­ва­ння (і в шко­лі, і вдо­ма) — це най­ва­жли­ві­ший чи­нник змі­цне­ння здо­ров’я шко­ля­ра, а ві­дтак і за­по­ру­ка
но­рмаль­но­го фі­зи­чно­го й ін­те­ле­кту­аль­но­го ро­зви­тку.

У 2021/2022 н.р. організовано гаряче харчування СИРОТАМ, для учнів, батьки яких були або є учасниками БОЙОВИХ ДІЙ, ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ, УЧНЯМ ПІД ОПІКОЮ (відповідно документів, передбачених законодавством).

ГРАФІК
чергування вчителів  у  шкільній їдальні
у  2021-2022 навчальному році

від вчителів                         від адміністрації

Понеділок                    -   Загоруйко І.Д.                             Кулик В.Г.

Вівторок                       -   Шніткова Л.М.                           Богач Г.В.

Середа                          -   Ракитянська С.О.                        Булгакова О.В.

Четвер                          -    Касумов І.Р.                                Богач Г.В.

П’ятниця                      -    Ярова І.М.                                   Кулик В.Г.

Члени громадського контролю

за організацією гарячим харчуванням

учнів 1-11 класів

Кулик В.Г. – заступник директор  з навчально-виховної роботи,
                     відповідальна за організацію гарячого харчування

Дерев’янко С.Є. – голова профспілкового комітету

Дмитренко О.М. – голова батьківського комітету  закладу
                               освіти

Суббота І.М. -   заступник директор  з господарчої роботи

Бондаренко О.В.- медична сестра

Обслуговує
«Комбінат  дитячого  харчування»
Відповідальна за харчування:
заступник  директора  з навчально-виховної роботи  Кулик В.Г.
( телефон  725-17-23)