Шкільні музеї

На сьогодні в школі працює 1 музей:

"Музей історії школи"

В 2002 році був організований військово-патріотичний гурток «Пошук». Першим керівником гуртка стала Пермякова Інна Геннадіївна. Нею була проведена кропітка робота зі збору і систематизації інформації про історію школи, були оформлені перші стенди. Так почав свою роботу «Музей історії школи».

В 2007 році «Музей історії школи» одержав іншу прописку й переїхав у нове приміщення, а естафету роботи підхопили 6-А й 8-А класи під керівництвом Кондратенко Наталії Миколаївни й Штокаловой Ірини Павлівни.

З 2013 року керівник музею - Семенова І.П.

27 листопада 2007 року музей Історії школи  був офіційно зареєстрований.

Усі ці роки члени гуртка «Пошук» вели велику дослідницьку роботу, результатом якої стало відновлення втрачених сторінок книги історії школи.

Члени кружка «Пошук» ведуть роботу з напрямків:

- пошуково-дослідницька діяльність;

- кореспондентські зв'язки;

- лекторська діяльність;

- екскурсійна діяльність.

Екскурсійна робота ведеться широко й різноманітно. Теми екскурсій залежать від віку відвідувачів.

Протягом навчального року членами гуртка в класах проводяться бесіди, пов'язані з різними етапами в біографії школи. А говорити є про що, тому що у квітні 2008 року наша школа відзначила свій 70-літній ювілей. Матеріалом для бесід служать спогади, листи, газетні публікації. Найбільше матеріалів дають листи  випускників і рідні колишніх учителів.

Традиційними в школі стали зустрічі випускників і вчителів

(щороку в першу неділю квітня).

Пошук триває, тому що літопис ще не завершений. Та й чи може бути кінцева зупинка в житті школи? Життя школярів-першокласників починається з «Музею історії школи». Сюди за традицією приходять вони, переступивши її поріг.