29 серп. 2023

День пам’яті захисників України

29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року No 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за батьківщину. Збереження і гідне вшанування пам’яті полеглих захисників України є священним обов’язком держави і суспільства.
24 серп. 2023

З Днем незалежності України

До Дня незалежності України в ліцеї проведено конкурс авторських віршів, малюнків. Учні та їх батьки брали участь в районному фестивалі #kharkiv_best_of_the_best
23 серп. 2023

З Днем Державного Прапора України

До дня Державного Прапора України проведено фоточелендж, учні ліцею брали участь в районній акції "Прапор миру".
9 серп. 2023

КІБЕРПОЛІЦІЯ ЗАСТЕРІГАЄ

ПРОСТІ ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ
28 лип. 2023

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

зі святом!
13 лип. 2023

Відкритий лист голові Харківської обласної військової адміністрації Синєгубову О.В. від освітян міста Харкова

до уваги!
12 лип. 2023

Звітність директора за 2022/2023 н.р.

до уваги!
29 черв. 2023

Поради щодо піклування про дитину під час війни

Дитячий фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні розробив поради щодо піклування про дитину під час війни. У цій брошурі ви знайдете вичерпну інформацію про харчування, гігієну, безпеку та психологічну підтримку дитини. Бережіть себе та своїх близьких!
29 черв. 2023

Зупинемо кір

Боротьба з кором – це наша СПІЛЬНА відповідальність
28 черв. 2023

З Днем Конституції України

28 червня цього року Україна відзначатиме 27-му річницю прийняття Конституції – головного нормативно-правового акту держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов’язки громадян.