ДПА

• У 2024 році відбудеться пілот нового формату державної підсумкової атестації (ДПА) для 4 класів з української мови та читання і математики. Про це на брифінгу в медіацентрі "Україна-Укрінформ" сказала директорка Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Тетяна Вакуленко.

• Випускники 9 і 11 класів не складатимуть державну підсумкову атестацію в 2024 році. Про це під час прес-конференції повідомив заступник міністра освіти і науки Михайло Винницький.

Учнів початкової та базової загальної середньої освіти
у 2022/2023 навчальному році звільнено від проходження ДПА

Відповідне рішення закріплене наказом МОН «Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2022/2023 навчальному році» та законом «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2023 року».

Наказ по закладу освіти
(буде доступний після видання)