ПРОЄКТ «5 кроків до здорового харчування»

Комунальний заклад "Харківський ліцей 72 Харківської міської ради"
бере участь у проєкті «5 кроків до здорового харчування»
за сприяння Державної установи "Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України"

Проєкт  реалізовується Центром громадського здоров’я України, за підтримки Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні та на регіональному рівні фахівцями відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики неінфекційних хвороб ДУ “Харківський ОЦКПХ МОЗ” у співпраці з Департаментом освіти Харківської міської ради та Департаментом освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації.

Мета  цього проєкту – підвищити рівень обізнаності всіх учасників навчально-виховного процесу (учнів, вчителів, батьків) щодо важливості здорового харчування  формування культури заохочення здорового вибору та дбайливого ставлення до свого здоров’я.

Учням 9-11 класів були проведені навчальні вебінари та презентації в онлайн форматі щодо важливості правильного вибору  здорового раціону, обмеження цукру, солі та відмови від страв, що містять трансжири, про корисне співвідношення продуктів при наповненні «тарілки здорового харчування», необхідність  дотримання питного режиму тощо.

Також були проведені вікторини, ігри, анкетування з метою засвоєння матеріалу та підтримки зацікавленості до теми здорового харчування.

Збереження й зміцнення здоров’я учнів, формування в них дбайливого ставлення до свого здоров’я допоможуть виростити здорове покоління.