Довідкове бюро

Бібліотека працює над темою:

"Виховання в учнів інформаційної культури,

культури читання, формування навичок користуватися бібліотекою"

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ РОБОТИ ШКІЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ.

1. Піднесення бібліотечної справи на якісно новий рівень.

1. Сприяння реалізації державної політики в галузі освіти; вихованню досконалої, інтелектуальної, різнобічно розвинутої особистості.

1. Сприяння навчально-виховному процесу; сприяння розвитку творчої думки школярів; надання інформаційно-методичної допомоги учням в успішному засвоєнню ними навчальних програм.

1. Всебічне сприяння росту професійної компетентності вчителів шляхом популяризації педагогічної літератури і надання інформації про неї; надання допомоги педколективу у розкритті проблемної теми, над якою він працює: «Підвищення якості та ефективності уроку шляхом впровадження освітніх технологій».

1. Виховання в учнів почуття гордості і любові до Батьківщини, поваги до державних символів України, Конституції України, свідомого ставлення до обов’язків людини і громадянина.

1. Використання різноманітних форм і методів краєзнавчої роботи. Виховання любові до  рідного краю, до пам’ятників історії та культури, поваги до народних традицій, звичаїв, шанування родинних зв’язків.

1. Пропаганда здорового способу життя.

1. Виховання у користувачів інформаційної культури, культури читання, навичок самостійної роботи з книгою та документами на нетрадиційних носіях; формування вмінь користуватися бібліотекою, її послугами та довідковим апаратом;

1. Проводити систематичну роботу зі збереження, зміцнення та розширення книжкового фонду.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ШКІЛЬНУ БІБЛІОТЕКУ

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ БІБЛІОТЕКОЮ