Обдарованість ТВОРЧІСТЬ

ТВОРЧІСТЬ

Давидова Анатстасія Олегівна,
учениця 7-б класу, Дзюдо
Займається дзюдо 6 років, брала участь в міських, обласних та міжнародних змаганнях.

Селезньов Андрій Григорович,
учень 6-б класу - займається баскетболом 4 роки.
Вища юнацька баскетбольна ліга, змагався на чемпіонаті України в Одесі.

Рог Єгор Олександрович,
учень 7-Б класу. Триатлон.
24-26.07.2021р. Дитяча триатлон ліга м. Черкаси.
22-24.08.2021р. Чемпіонат України з триатлона м. Запоріжжя.
11.12.2021р. Чемпіонат м. Харкова з триатлона.

"Золота рибка "

Рудман Лев Дмитрович,
учень 6-Б класу. Плавання, шахи
  • Відкритий зимовий кубок з плавання "Нептун"( Горішні плавні) - одне перше місце, два - других .
  •  Відкрита першість з плавання ( Кременчук) 1 перше місце, 3- других.
  • Лайден ( Нідерланди) змагання з плавання на відкритій воді  10e Speedo Swim-in Leiden. На дистанціі 250 метрів  2 місце.
  • Регіональні змагання в Лайдені з плавання - два перших місця.
  • Нідерланди -  Alphen aan den Rijn турнір з шахів  Grand prix 46e Alphense Jeugdschaakdag - третє місце.
  • Зуткрмеере - регіональні змагання з плавання. Лев став абсолютним рекордсменом. 4 дистанції - 4 золота.

Гуляєва Радміла Олексіївна,
учениця 1-Б класу. Спортивні бальні танці

Займається спортивними бальними танцями в DSC "Ideal". Приймала участь у Всеукраїнських змаганнях (Харків, Полтава).

Тренери: Волкова Ярослава, Гуляєв Олексій

Фролов Лев Дмитрович,
учень 5-В класу. Дзюдо, Брейкінг

Босенко Катерина Євгенівна,
учениця 5-А класу.
Художня гімнастика
Катерина займається художньою гімнастикою більше 4 років, має міжнародні та міськи нагороди.

Нікуліна Марина Русланівна,
учениця 5-А класу. Малювання

Негодуйко Всеволод Володимирович - 1-Б клас
Займається футболом з 2019 року в Голландському футбольному центрі "Футбік", команда ХТЗ, м.Харків. Багаторазово приймав участь у турнірах серед районних команд ФЦ "Футбік" 2014-2015р.н., за що отримав 6 медалей, 2 дипломи за участь у турнірах, та 1 срібну медаль-ІІ-місце (травень 2021р.).
В липні 2022р. приймав участь в районному турнірі Валківської громади, в складі команди "ДЮСШ м. Валки" 2014-2015 р.н., здобули  ІІІ-місце (серебро).